Bez našich partnerů by to nešlo, a to si moc dobře uvědomujeme. Právě díky nim můžeme posouvat RAW každým rokem o level výš a dopřát všem účastníkům akce lepší zážitek.


Generální partner

WACOM

Velký fanoušek RAWu a štědrý poskytovatel hlavních cen, to je WACOM. Je s námi od začátku soutěže a jsme moc rádi, že ji považuje za velice inspirativní. I letos poskytne ceny pro 8 nejlepších. Šest výherců získá grafické tablety model Stylus Classic Pen a dva Kingové - ANALOGu a DIGITÁLu, získají grafické tablety Wacom Cintig. Wacom tak dává našim soutěžícím špičkové vybavení a příležitost pro všechny, kdo se rozhodnou umění brát vážně.


Hlavní partner

DRAWetc.

Vizuální fullservis studio DRAWetc. je hlavním organizátorem a produkčním celého RAWu. Tým kolem Vladimíra Strejčka, který celou akci vymyslel, se již několikátým rokem snaží vytvořit challengující prostředí pro soutěžící a zároveň přátelské a zábavné prostředí pro širokou veřejnost z řad fanoušků umění, ilustrace a urban eventů v Praze. DRAWetc. se stárá o veškerou produkci, doprovodný program a výběr hostů.

Hlavní partner

Logicworks

Již třetím rokem jsou naši parťáci i Logicworks. Jsou pro nás především významná technická podpora, která nám dodává veškeré vybavení od počítačů a ipadů, po veškeré kabely, prodlužky a konektory. Letošní semifinále proběhlo na začátku března, díky Logicworks u nich v HUBu a bylo spojené s panelovou diskuzí o vizuálních trendech.

Partneři

Excellent

Excellent hasí žízeň našich soutěžících a široké veřejnosti již třetím rokem. Je partnerem všech cool akcí na území ČR, a proto jsme rádi, že zásobuje kvalitním tekutým chlebem i nás. I na letošní finále bude jejich vymazlená jedenáctka téct proudem.

Jagermeister

Jagermeister je s námi od úplného začátku, dodává našim soutěžícím kuráž a napomáhá k uvolnění atmosféry i mezi napjatými fanoušky. I u Jagera si ceníme toho, že v rámci podpory všech cool eventů v ČR podporuje i nás. Na finále proto 100% počítejte s jager drinky.

RedBull

RedBull nám, našim soutěžícím i všem fanouškům dává křídla již od počátku. Energii bude RedBull rozdávat na finálovém večeru i letos. Zároveň se díky němu o nás dozví na jejich webu i víc lidí. Stejně jako u našich alkopartnerů i u RedBullu si ceníme jeho ochoty podpořit náš event.

Produktový partner

Zlatá loď

Parťákem, který dodá potřebný materiál všem soutěžícím ANALOGové části battlu je náš nový partner - výtvarné potřeby, Zlatá loď. Soutěžícím poskytne stojany, malířská plátna, modelovací hmotu a akrylové barvy. Výherci pak dostanou mnoho dárků včetně kompletních kreslířských sad.

Host Point

Vnitroblock

Důležitým a speciálním parťákem je pro tento ročník Vnitroblock, který nám poskytl své prostory pro finálovou řežbu. Kluci a holky z Vnitroblocku, kterým se povedlo vytvořit z pustého místa jedno z nejživějších a nejdynamičtějších míst v celých Holešovicích se rozhodli, že nám pro náš event propůjčí kompletní prostor, svou milou obsluhu a ještě o naší události poreferují na svém webu .

Parťáci na místě

Seznamte se s našimi parťáky, se kterými se budete mít možnost osobně potkat, hodit řeč a něco se dozvědět, přímo v rámci doprovodného programu finálového RAWýho dne.

Loono

Nezisková organizace zaměřující se na osvětu důležitosti prevence v oblasti kardiovaskulárních a onkologických onemocnění. Ve Vnitroblocku se těšte na jejich stánek, kde vás naučí, jak se správně starat o prsa, varlata a srdce.

Tubrr

Český Youtube MultiChannel Network nabízející partnerství všem tvůrcům, kteří chtěj svůj obsah posunout o level výš bude na místě také. Na místě se můžete těšit na jejich stánek a možnost natočit si vlastní youtubové video formou Draw My Life ve spolupráci s našimi ilustrátory.